Open colors of the World

Krāsas raisa mūsos acumirklīgas sajūtas un asociācijas. Šīs sajūtas bieži vien nomāc racionālos argumentus un liek katram no mums rīkoties mirkļa iespaidā. Par konkrētu skaitli zinātnieki vēl strīdas, taču ir izpētīts, ka ar aci mēs spējam uztvert miljoniem krāsu toņu. Tas nozīmē miljoniem dažādu sajūtu mirkļu. Daudz vairāk iespēju nodot kādu ziņu, piesaistīt uzmanību un radīt tēlus, nekā izmantojot mums pieejamo vārdu krājumu.

Fascinējoši, ka vairumu toņu, iespējams iegūt, sajaucot tikai četras krāsas. Tās ir zilā (cyan) – pasaulē populārākā krāsa, mūžam mainīga un spontāna. Purpura (magenta) – visaptverošas harmonijas un emocionālā līdzsvara krāsa, labākais pārmaiņu ierocis. Dzeltenā (yellow) – praktiķu, nevis sapņotāju krāsa, enerģiska un optimistiska. Visbeidzot, melnā (key/black) – spēka un kontroles krāsa, klasika jau kopš alu laikmeta.

Tāpat kā mēs paši, ikviens drukas darbs savu raksturu iegūst atkarībā no tā, kādās proporcijās „sajauktas” dažādās īpašības. Tāpēc, kad vēlaties runāt CMYK valodā, meklējiet Politech. Mūsu krāsas palīdzēs izkrāsot sajūtas, ko nespēj aprakstīt vārdi.