Flint Group

Flint Group mērķis ir piešķirt krāsu un funkciju drukas un iepakojuma produktiem, kam patērētāji pieskaras un ko tie aplūko un izmanto ikdienā.

Mēs piedāvājam nepārspējamu produktu kopumu, kas ietver krāsas, drukas tūbas, drukāšanas ķimikālijas, fleksogrāfijas plates un apvākus, kasetes un krāsu pigmentus. Mūsu rīcībā ir plaši globāli un vietējie resursi, kā arī specializētas zināšanas, tādējādi mēs iespiedējiem, izdevējiem, iepakojuma apdrukātājiem un apstrādātājiem nodrošinām uzticamus produktus un racionālus risinājumus.

Klienti paļaujas uz Flint Group, pateicoties mūsu spējai globāli nodrošināt izcilu vērtību, nepārspējamu apkalpošanu, nemainīgi augstu kvalitāti un pastāvīgu inovāciju.

http://flintgrp.com/

Sicolor

Sicolor vārds ir zināms, pateicoties tā inovatīvajām krāsām, specializētajām krāsām un drukas lakām, kas ļauj panākt unikālus un īpaši pielāgotus risinājumus. Tieši uzņēmuma progresīvo tehnoloģiju nodrošinātā druka pārvērš materiālus un iepakojumu vērtīgā risinājumā, kas palīdz veicināt pārdošanu.

Sicolor ir arī apliecinājis savu augsto inovāciju līmeni kā iepakojuma apdrukas eksperts. Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas produktu jomā nereti tiek piemēroti stingrāki ierobežojumi, un patērētāji aizvien lielāku vērību pievērš veselībai nekaitīgam iepakojumam. Tajā pašā laikā apdrukāšanas procesam jābūt stabilam un efektīvam. Īpaši pārtikas nozarei Sicolor ir izstrādājis nekaitīgas krāsas ar minimālām vai neesošām uzbriešanas, smaržas un smērēšanas īpašībām. Tādējādi Sicolor lietotājiem ir nodrošināts maksimāls drošums un ekonomiskā lietderība.

Mūsu princips — kopīgs progress

Sicolor pilnībā apzinās prasības, kas attiecas uz visu procesa ķēdi, proti, drukas sagatavošanu-drukas lakošanu/gludapstrādi. Rūpnīcas darbinieki, attiecīgās jomas sistēmas konsultanti un ārvalstīs esošie pārstāvji cieši sadarbojas, strādājot pie katra klienta pasūtījuma. Viņi ir gatavi konsultēt gan par drukas parametriem, gan par krāsas izvēli, kā arī palīdzēt klientam optimizēt tā drukas procesus.

http://www.sicolor.de/

Pulse Printing Products

Pulse Printing Products Ltd ir viens no ātrāk augošajiem laku, krāsu un līmju ražotājiem Eiropā. Pulse dibināts Apvienotajā Karalistē 2000. gadā un tā produktu klāsts gan komerciālajiem, gan iepakojuma lietojumiem ietver UV žāvējamas lakas, ūdens bāzes lakas, UV žāvējamas krāsas, ūdens bāzes gruntējumus, blisteriepakojumu, uzdrukas lakas un daudzus citus produktus. Pulse ir starptautiski atzīts zīmols, kura produkti ir pieejami eksporta partneriem vairāk nekā 35 valstīs visā pasaulē.

Neoflex

Neoflex ir profesionāls līmju ražotājs, kas piedāvā mūsu klientiem plašu risinājumu klāstu. Neoflex ikdienas darbs tiek virzīts uz jaunu produktu līniju izstrādi gan tradicionālajiem ražošanas procesiem, gan arī piedāvājot risinājumus inovatīvai ražošanai.

Neoflex risinājumi tiek izmantoti dažādās ražošanas nozarēs, lai ražotu tādus produktus kā durvis un logu rāmji, koka grīdas, mēbeles, audumi un tehniskie apģērbi, grāmatas, sendvič-paneļi būvniecībai.

Trelleborg Printing Solutions

Trelleborg Printing Solutions ir pasaules vadošais ražotājs, kas piedāvā augstas veiktspējas un pirmās klases risinājumus ofseta un flekso drukai. Vulcan® ir sinonīms nemainīgi augstai kvalitātei ofseta drukas gumiju sektorā, piedāvājot plašu drukas gumiju izvēli žurnālu, avīžu, katalogu, reklāmu, veidlapu, metāla iepakojuma apdrukas procesiem ar visu veidu krāsām – uz eļļas bāzes, hibrīdkrāsām un UV krāsām.

Diatecx

Diatecx ražo dažādas līmes drukāto mediju un citu industriju ražošanas procesiem – tekstila, poligrāfijas un iepakojuma industrijām.

Industriālo līmju nodaļa specilizējas rūpniecisko līmju un adhezīvu formulēšanā un ražošanā grāmatu, iepakojuma, papīra apstrādes un etiķešu nozarēm.

Pateicoties Diatec grupas zināšanām un ilggadējai pieredzei, Diatec ražotie produkti ir pārstāvēti daudzos starptautiskajos tirgos. Diatec patiesi ticam inovācijām un izpētei, tieši tāpēc spēj efektīvi un nekavējoties reaģēt uz klientu vajadzībām.

AtéCé Graphic Products

Uzņēmums AtéCé Graphic Products ir dibināts 1977. gadā. Uzņēmums savas darbības sākumā nodarbojās tikai ar ķīmisko produktu ražošanu un drukas produktu piegādi poligrāfijas nozares uzņēmumiem.

1985. gadā AtéCé iegādājās Šelhāsu ģimene.

Pašreizējais īpašnieks Bērts Šelhāss uzņēmumā strādā vairāk nekā 25 gadus.

Pēdējo gadu laikā uzņēmums ir strauji audzis gan pateicoties savai izaugsmei, gan uzņēmumu apvienošanās rezultātā.

AtéCé ir izveidojies par neatkarīgu, starptautisku tirgus dalībnieku, vienlaikus saglabājot neatkarību.