Flint Group

Flint Group mērķis ir piešķirt krāsu un funkciju drukas un iepakojuma produktiem, kam patērētāji pieskaras un ko tie aplūko un izmanto ikdienā.

Mēs piedāvājam nepārspējamu produktu kopumu, kas ietver krāsas, drukas tūbas, drukāšanas ķimikālijas, fleksogrāfijas plates un apvākus, kasetes un krāsu pigmentus. Mūsu rīcībā ir plaši globāli un vietējie resursi, kā arī specializētas zināšanas, tādējādi mēs iespiedējiem, izdevējiem, iepakojuma apdrukātājiem un apstrādātājiem nodrošinām uzticamus produktus un racionālus risinājumus.

Klienti paļaujas uz Flint Group, pateicoties mūsu spējai globāli nodrošināt izcilu vērtību, nepārspējamu apkalpošanu, nemainīgi augstu kvalitāti un pastāvīgu inovāciju.

http://flintgrp.com/

Sicolor

Sicolor vārds ir zināms, pateicoties tā inovatīvajām krāsām, specializētajām krāsām un drukas lakām, kas ļauj panākt unikālus un īpaši pielāgotus risinājumus. Tieši uzņēmuma progresīvo tehnoloģiju nodrošinātā druka pārvērš materiālus un iepakojumu vērtīgā risinājumā, kas palīdz veicināt pārdošanu.

Sicolor ir arī apliecinājis savu augsto inovāciju līmeni kā iepakojuma apdrukas eksperts. Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas produktu jomā nereti tiek piemēroti stingrāki ierobežojumi, un patērētāji aizvien lielāku vērību pievērš veselībai nekaitīgam iepakojumam. Tajā pašā laikā apdrukāšanas procesam jābūt stabilam un efektīvam. Īpaši pārtikas nozarei Sicolor ir izstrādājis nekaitīgas krāsas ar minimālām vai neesošām uzbriešanas, smaržas un smērēšanas īpašībām. Tādējādi Sicolor lietotājiem ir nodrošināts maksimāls drošums un ekonomiskā lietderība.

Mūsu princips — kopīgs progress

Sicolor pilnībā apzinās prasības, kas attiecas uz visu procesa ķēdi, proti, drukas sagatavošanu-drukas lakošanu/gludapstrādi. Rūpnīcas darbinieki, attiecīgās jomas sistēmas konsultanti un ārvalstīs esošie pārstāvji cieši sadarbojas, strādājot pie katra klienta pasūtījuma. Viņi ir gatavi konsultēt gan par drukas parametriem, gan par krāsas izvēli, kā arī palīdzēt klientam optimizēt tā drukas procesus.

http://www.sicolor.de/

Pulse Roll Label Products

Pulse Roll Label Products ir nodarbojies ar produktu ražošanu un piegādi fleksogrāfijas uzlīmju nozarei kopš 2000. gada un ietilpst augošajā Pulse uzņēmumu grupā. Uzņēmums atrodas Anglijas dienvidrietumos, netālu no vienas no Apvienotās Karalistes lielākajām pilsētām.

Pulse Roll Label ir ierindojies starp tirgus vadošajiem uzņēmumiem, pateicoties inovācijām un apkalpošanai. Tā kā mūsu rīcībā ir labi aprīkota laboratorija, mūsu mērķtiecīgā un pieredzējusī tehniskā komanda spēj nodrošināt specializētus produktus, jaunas inovācijas un patiesi efektīvu tehnisko atbalstu ikvienam lietotājam un pārstāvim.

Pulse Roll Label ir vairāk nekā 80 gadus ilga pieredze poligrāfijā, kas to padara par lielisku partneri jebkuram uzlīmju nozarē iesaistītam lietotājam vai uzņēmumam.

Mūsu automatizētās ražošanas iekārtas nodrošina augstu lietderības līmeni un maksimālu kvalitāti, kas ļauj Pulse Roll Label panākt atbilstību globāli atzītajam ISO9001 standartam. Šis standarts un mūsu tehniskā vēlme attīstīties, mērķtiecība un nodrošinātā apkalpošana ir ļāvusi Pulse Roll Label kļūt par pasaules vadošo zīmolu, poligrāfijas grupu, ražotāju un iekārtu izgatavotāju piegādātāju un partneri.

Pulse Printing Products

Pulse Printing Products Ltd ir viens no ātrāk augošajiem laku, krāsu un līmju ražotājiem Eiropā. Pulse dibināts Apvienotajā Karalistē 2000. gadā un tā produktu klāsts gan komerciālajiem, gan iepakojuma lietojumiem ietver UV žāvējamas lakas, ūdens bāzes lakas, UV žāvējamas krāsas, ūdens bāzes gruntējumus, blisteriepakojumu, uzdrukas lakas un daudzus citus produktus. Pulse ir starptautiski atzīts zīmols, kura produkti ir pieejami eksporta partneriem vairāk nekā 35 valstīs visā pasaulē.

Ultrachem

Ultrachem ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1981. gadā. Ultrachem produkti tiek tirgoti vairāk nekā 110 valstīs visā pasaulē, un pārdošanas apjomi pastāvīgi pieaug. Izmantojot vairāk nekā 29 gados uzkrāto pieredzi, Ultrachem ir nostiprinājis savu reputāciju kā kvalitatīvu, Anglijā ražotu drukāšanas produktu piegādātājs.

Mūs raksturo augsta kvalitāte, ātra piegāde, tehniskās zināšanas un vadošā pozīcija pasaules tirgū.

Calbe Chemie

Calbe Chemie GmbH ir dibināts 1991. gada 1. februārī. Sākotnēji mēs galvenokārt nodarbojāmies ar apstrādes ķimikāliju ražošanu un pārdošanu visām analogās fotogrāfijas jomām.

Līdz pat šodienai Calbe Chemie ir bijis šo tehnoloģiju uzticams piegādātājs. Mūsu galvenie produkti ir apstrādes ķimikālijas rentgenstaru filmām, fotofilmām un papīram (gan krāsu, gan melnbaltam), kā arī kinofilmām. Balstoties uz mūsu ilglaicīgo pieredzi reprogrāfijas apstrādē, esam mūsu klāstu papildinājuši arī ar drukas ķimikālijām.

Saistībā ar tradicionālās analogās fotogrāfijas popularitātes mazināšanos 2002. gadā mēs izlēmām izmantot mūsu modernās jaukšanas iekārtas un pudeļu pildīšanas līnijas alternatīvu produktu ražošanai. Attiecīgi 2003. un 2004. gadā tika veikti ilgtermiņa ieguldījumi.

Apvienojot jaunas tehnoloģijas un ilgtermiņa plānošanu, gadu desmitos uzkrātā pieredze un zināšanas par ķimikāliju ražošanu tiek izmantotas jaunu produktu un unikālu tehnoloģisko risinājumu izstrādei.